Na venčení se musí chytře

Máte pejska? Pak už vám určitě vysvětlil, že je ho potřeba venčit a chodit na pravidelné procházky. Procházky a společné výlety prospívají nejen vašemu 4nožci, ale i vám. Jsou ideální prevencí jak proti obezitě a poruchám pohybového aparátu, zajména kloubů. K tomu, aby jste mohli chodit se psem ven obvykle potřebujete obojek, vodítko a někdy také náhubek.

S navinovacími vodítky Flexi se nebudete muset bát, že je vodítko příliš krátké a pejsek bude mít malý výběh. Na druhou stranu ho budete mít pořád pod kontrolou.

V současnosti vodítka Flexi nabízejí několik modelů v různých barevných provedení pro různě velká plemena.

Vodítka mají velmi atraktivní design, ergonomické provedením a velmi kvalitním zpracováním. Rukojeť se drží snadno a pohodlně. Jsou vyráběna v Německu nedaleko Hamburku. K obojku jej připevníte pomocí chromované karabiny.

Například model NEW COMFORT nabízí celou řadu pozitiv:

– krátký zdvih rychlobrzdy

– lze na něj připevnit multifunkční box, do něhož lze schovat sáčky nebo pamlsky

– koncový pásek můžete vyměnit za pružnější, prodloužený nebo s LED světlem

– LED osvětlení zajišťuje větší bezpečnost vašemu psovi (je lépe viditelný)

– délka vodítka je až 8 m, je možné ho prodloužit

– různé barevné varianty

– pro zvířata až do 60 kg

Pro čivavu i bernardýna

Jak již bylo zmíněno, samonavíjecí vodítko Flexi si můžete zakoupit v různých velikostech jak pro malinké pejsky, tak i pro ty velké. Tyto perfektní vodítka udrží i toho nejdivočejšího pejska ve Vaší blízkosti. Vodítka se odlišují ve velikostech – nesou označení SML podle velikosti a váhy pejska. Tato vodítka jsou oblíbená a používána v mnoha zemích světa.

X