Kvalitní české krmivo Hundebar

Nově jsme se rozhodli naší nabídku rozšířit i o krmiva Hundebar. Že tohoto výrobce ještě neznáte? A proč byste si měli vybrat krmivo právě této značky? Dovolte nám, abychom vám je nyní představili.

Firma Hundebar je českou firmou, kde se rozhodli, že chtějí, aby i pejsci a kočičky měli kvalitní krmivo z přírodních čerstvých surovin. Takové, které jim bude chutnat, ale zároveň jim nabídne všechny potřebné látky, vitamíny, minerály či vlákninu. Vzniklo tak krmivo, ve kterém najdete vždy velkou porci masa doplněnou zeleninou a dalšími složkami jako např. chia semínka, lososový olej, kořen čekanky nebo šípek. A to vše bez jakýchkoliv umělých přísad a chemie.

Na obalu krmiva nenajdete složení produktu, kterému nebudete rozumět ani s chemickými tabulkami. Najdete tam jasný výčet opravdu pečlivě vybraných surovin, které sami běžně konzumujete. Navíc při vytváření receptů firma intenzivně spolupracovala i s veterinárními lékaři.

Krmivo tedy opravdu udrží vašeho mazlíčka v optimální kondici a navíc ještě podpoří jeho imunitu, protože podporuje přirozenou obranyschopnost. Optimalizuje zažívání, podporuje metabolismus a pomáhá vašemu mazlíčkovi udržet si lesklou a bohatou srst.

Aby toho nebylo málo, je krmivo baleno ve vratném obalu, který nám pak můžete poslat zpět!

Ale dost už bylo představování výrobce. Nyní se podívejme, jaké druhy této bašty můžeme momentálně vašim 4nožcům nabídnout? 

X